O FIRMIE

Live by BHP to  firma specjalizującą się w branży bezpieczeństwa i higieny pracy działająca  w oparciu o kodeks pracy, ustawy i rozporządzenia. Wykonujemy, opracowujemy i doradzamy jak stworzyć bezpieczne warunki pracy w Państwa firmie.

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania edukacyjne i szkoleniowe. Przekonujemy i uświadamiamy zarówno pracodawcom, managerom oraz pracownikom jak ważne jest ich bezpieczeństwo pracy. Nasze szkolenia on-lin-owe i stacjonarne przekazują wiedzę teoretyczną i praktyczną, która dociera do różnych grup zawodowych.  Dzięki naszej bohaterce Helenie uświadomisz sobie, że szkolenia bhp on-line mogą być ciekawe i pełne praktycznej wiedzy. Zdobyta tu wiedza stanie się Twoją tarczą ochronną Twojej firmy. 

ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

portrety
portret_patrycja

Patrycja Kowalczyk

Jestem Specjalistką ds. BHP oraz inspektorem ds. przeciwpożarowych. Swoją pracę i działanie w obszarze bhp realizuję w oparciu o obowiązujące przepisy w szczególności kodeks pracy, ustawy, rozporządzenia oraz systemy zarządzania bezpieczeństwem pracy. Moim najważniejszym celem jest uświadamianie zarówno pracodawcom jak i pracownikom jak ważne jest przestrzeganie przepisów i ustalonych zasad w ich życiu zawodowym oraz jak wiele zależy od nich samych. Rzetelne przekazywanie wiedzy w zakresie bhp oraz jej stosowanie w praktyce jest kluczowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków pracy. Posiadam doświadczenie w zakresie  sprawowania nadzoru nad bezpieczeństwem i higieną pracy w przedsiębiorstwach z branży finansowej, medycznej, farmaceutycznej, handlowej, logistyki i produkcji. Moje doświadczenie opiera się na nieustającym poszerzaniu swojej wiedzy i edukacji.

portret_justyna

Justyna Adamczyk

Jestem Specjalistką ds. BHP&PPOŻ pracującą w oparciu o kodeks pracy, ustawy i rozporządzenia. Wybrałam ten zawód, ponieważ pragnę tworzyć bezpieczne i higieniczne warunki pracy. To moja misja. Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji oraz współpracy min. z Generalnymi Wykonawcami w Polsce. Jestem Właścicielką firmy Live by BHP oraz założycielką grup Mastremind BHP. Obecnie moją domeną jest ubrać BHP w kolor, tak by ten obszar stał się ciekawy dla pracodawców jak również dla pracowników. Niebawem ujrzycie wyjątkowy i niepowtarzalny kurs online, dzięki któremu pokochacie BHP!

KONTAKT

Justyna Adamczyk

Patrycja Kowalczyk

send

FORMULARZ KONTAKTOWY

logo_head